Vajza e Ilir Shaqirit anullon bileten per te qene sot ne finale.Zbulohet arsyeja

3 muaj më parë

Emily Shaqiri u be e njohur nga babai i saj Ilir Shaqiri qe konkuron ne Big Brother Vip si nje nga lojtaret me te forte dhe pretendent per fitore diten e sotme.

Sigurisht qe ne  finalen e madhe,miqte dhe familjaret duan te jene prezent ne studio por per fat te keq kjo nuk eshte e mundur per Emilyn pasi ajo vete ka zbuluar se eshte infektuar me virusin Covid-19.

Do te ishte nje surprize shume e bukur per Ilirin por e rendesishme eshte qe ajo te gezoje shendet te mire dhe babin  do ta mbeshtese nga televizori.

Të ngjashme