Kryefjala Logo

Vajza e fut në kurth, reagimi Ilir Shaqirit për të mos u humbur

2 vite më parë

Ilir Shaqiri shpeshherë ka folur për lidhjen e ngushtë që ka me vajzën e tij Emily. Së fundmi ajo i ka punuar një kurth.

Emily ka vendosur disa shishe uji tek dera r tualetit dhe thërret Ilirin: babi ka plasur uji në banjo! Teksa ai shkon për të parë ç’ka ndodhur gjen Emanuelën që i filmon.

Një moment ky mjaft gazmor, Iliri tashmë është mes Italisë dhe Shqipërisë për shkak të angazhimeve.

https://vm.tiktok.com/ZMLbWxL2P/

Të ngjashme