Kryefjala Logo

Vaçe Zela një frymëzim edhe për Bella Hadid

1 vit më parë

Ditëve të fundit ka bërë bujë video e Bella Hadid e cila lyhet e gjitha me bojë të bardhë duke krijuar kështu një fustan prej boje. Duke krijuar një trend të ri.

Në fakt nuk ka qenë një trend dhe aq i ri. E ndjera Vaçe Zela ka treguar në një intervistë për Top Channel, se në daljet e para të saj skenike, lyente këmbët me gëlqere sepse nuk kishte këpucë. E ndonse e madhja Vaçe Zela e bënte nga skamja, sot e bëjnë nga moda.

Ndonse ne këtë trend e paskemi patur, para botës e para Bella Hadid.

71491FB4 A081 4C52 874E 06A7E028B93A

Të ngjashme