Kryefjala Logo

Urimi më i bukur për Monën vjen nga Ilir Meta…

9 Prill, 2023 | 10:51 am

Monika Kryemadhi feston sot ditën e saj të lindjes! Dhe në këtë ditë speciale të sajën nuk kishte si të mungonin disa copëza të jetës private të cilat ka vendosur t’i ndajë me ne bashkëshorti i saj, Ilir Meta.

“Edhe 100 pranvera të reja për Monën. Ajo për mua  do të mbetet gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare”, shkruan Meta në këtë foto të tyre që me siguri ju sjellë shumë kujtime të bukura në mendje, atëherë kur romanca e tyre sapo kishte filluar.

Urimeve të shumta për Monikën u bashkohemi edhe ne të Kryefjala.com. Edhe 100 Mona!

E97DFDFD F5F4 4CF6 A775 8DB1EBFC5862

Të ngjashme