Kryefjala Logo

Urimi i Sabianit në ditëlindjen e Kejsit na preku zemrat!

15 Gusht, 2023 | 1:41 pm

Keisi Medini feston sot ditëlindjes e saj të 23-të dhe vëmendjen më të madhe e mori urimi i babait të saj Sabianit.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, teksa ka publikuar një foto ku shiheh përkrah njëri-tjetrit babë e bij, ai shkruan:

“Sot do marrësh miliona urime por babi të uron dhe kujdeset për ty çdo ditë. Nuk mjafton një ditëlindje për të kujtuar vlerën tënde në jetën time. Se jo vetëm ti por tashmë e gjithë bota e di se ti je drita e syve të mi. Falenderoj zotin në çdo moment që kam fatin të jem babi yt Keisi Medini“.

FBE9514F F975 40FD 9695 5A552758EF6F

Të ngjashme