Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Urimi i Atdheut ne ditelindjen e Anes na ngaterroi te gjitheve!

Mbremjen e djeshme Ana ka festuar ditelindjen e saj ku pjesemarresh kane qene edhe shume nga ish konkurrentet e Perputhen.

Nje nder ta edhe Atdheu i cili nuk ka ngurruar te bej nje urim mjaft te ndjere per Anen. Perbri fotos me te ai shkruan:Edhe 100 te tjera te lumtura, nuk mjaftojne fjalet te flas per ty njeri qe perballon cdo sfide ne jeten. Jam shume i lumtur qe te kam njohur. Ti plotesofte zoti te gjitha deshirat!

Rikujtojme se Ana dhe Atdheu paten nje pelqim per njeri tjetrin,ndonse u zbeh me largimin e Anes nga emisioni.

Latest Posts

Don't Miss