Kryefjala Logo

Unikatil ka një propozim për Arbenitën,reagimi i saj ishte i papritur

4 muaj më parë

Modelja Arbenita Ismajli ka postuar sot disa mesazhe me pretendimin se Unikkatili i ka dërguar mesazhe provokuese në rrjetin social “Instagram”.

Reperi që më herët ka pasur përplasje në distancë me ish-bashkëshortin e Arbenitës, Feronit Shabanin i ka dërguar një “propozim”:

“Hej. Kam një ide që mund të të çlirojë. Dhe me respekt maksimal per privatësinë tënde. Premtoj”.

Arbenita la replikat me ironi, duke kërkuar të porosisë një picë mesatare me kërpudha dhe i ka bërë “block”.

E548521D 4CCF 45E6 9C95 81DABF2BA7B8

Të ngjashme