Kryefjala Logo

Ueda dhe Arlind zbulojnë gjininë e bebit!

26 Shkurt, 2024 | 7:38 pm

Momenti i shumëpritur erdhi: është djalë apo vajzë? Kjo është pyetja që na ka mbajtur mbërthyer prej ditësh, që kur Arlindi dhe Ueda njoftuan pritjen e ëmbël.

E kështu, në një intervistë për Rudina, ata rrëfyen për dashurinë e tyre, duke na dhënë emocione të forta. Pra, është djalë apo vajzë?

Në një atmosferë të krijuar enkas për dy zogjtë e dashuruar, me tullumbace blu dhe rozë, zbuluam lajmin e ëmbël. Ata shpuan një tullumbace të zezë plot me pikëpyetje nga e cila dolën shirita rozë. Përqafime e lot gëzimi mbushën studion.

Ueda dhe Arlind janë bekuar me një vajzë!

Rudina Magjistari: Do të jetë një bebe vajzë, bebja juaj e parë. Urime, urime e dashur! Më bëhet qejfi që t’u plotësua dëshira ty (Uedës), nuk ka si vajza. Tjetër herë me djalë. Por shijojeni vajzën sepse vajzat janë të mrekullueshme, janë bekim! Si ndjeheni?

Ueda: E kam thënë Lindi, a të thashë?

Arlindi: E ka thënë, po. Jam shumë i gëzuar!

Rudina Magjistari: Më thuaj pak, kur i patë atë ngjyrën, petalet rozë…

Ueda: Ka pak dritë këtu dhe e pashë mirë: “A është rozë?” edhe kur e pashë…

Rudina Magjistari: U gëzove shumë?

Ueda: U gëzova shumë sepse kisha një ndjesi që është vajzë, edhe nuk gënjen intuita.

Rudina Magjistari: Sa bukur!

Të ngjashme