Kryefjala Logo

“Ua Olsi”, Egli Tako poston një foto dhe ndizet i gjithë rrjeti

10 Dhjetor, 2023 | 2:32 pm

Ndarja e Olsi Bylykut dhe Egli Takos ka qenë më të komentuarit. Dyshja janë shprehur se e kanë lënë pas, por duket se publiku ende nuk e le ps.

Teksa Egli ka qenë e ftuar tek “Fustanella” ka postuar një foto me aktorin e humorit, Vis Aliasi, shumë nga ndjekësit thonë se ai duket tamam si Olsi Bylyku.

Dy aktorët ngjajnë paksa me njëri-tjetrin prandaj dhe komentet kanë qenë të shumta.

586B8435 76E5 4123 9E43 F21460C5E299

Të ngjashme