Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

U zu me grushta, largohet nga Perputhen Hyseni

Pak dite me pare ka shperthyer nje sherr mes Brunos dhe Hysenit, ku ky u fundit shprehet se eshte ofenduar nga Bruno qe dhuraten ndaj Nikut e ka bere vetem per show.

Kaq ka mjaftuar qe sherri te agravoje ne grushta.  Madje ai tha se pasi ishte qetesuar kishte marre ne telefon Brunon per tu takuar e per tu sqaruar, por Bruno u shpreh se familjaret e tij ishin te shqetesuar dhe ishte me ta.

Diten e sotme Hyseni i ka kerkuar falje produksionit dhe publikut e ka vendosur te largohet nga emisioni.

Latest Posts

Don't Miss