Kryefjala Logo

U zhgënjye nga Big Brother? Kiara Tito heq nga Instagrami Lori Hoxhën dhe Arbana Osmanin

27 Mars, 2023 | 12:02 am

Ditën e djeshme Kiara Tito ka dalë nga BB VIP por duket se duke pretenduar finalen pas daljes ka ardhur e zhgënjimi. Ndoshta për faktin që kërkoi aq shumë një emision në Top Channel dhe nuk e mori?

Së fundmi Kiara ka hequr nga Instagrami Arbana Osmanin dhe Lori Hoxhën. Ndonse Lori vazhdon ende ta ndjekë Kiarën. Por cila ka qenë arsyeja e vërtetë? Këtë duhet të presim sepse deri më tani ka vetëm aludime…

1C655508 7271 416F 95F3 2487A5126522

B25D9868 C083 4D83 B0DB 318B0C71F9CA

55A4BB69 B48C 4A5E 9BE4 00B027FC324F

D2DAF9DF CEDB 40C8 A2F4 40D73F820F29

Të ngjashme