Kryefjala Logo

U tha se u ndanë, veprimi i fundit i Egli Takos shton më shumë dyshimet!

6 Prill, 2023 | 8:19 am

Nëna e Olsi Bylykut ka festuar ditëlindjen e saj. Me një foto krah saj, Olsi i dedikon fjalët më të ndjera:

“Mos e publiko o non, festojmë në me njëri-tjetrin, se robt kanë halle, pse duhet me u gëzu në që kemi ditëlindjen-më tha. Po e di mam, gjitmonë më le me edukatën dhe përgjegjësinë më shumë mbi të tjerët se mbi veten, por ti e meriton çdo ditë feste, çdo ditë ditëlindje, çdo ditë buzëqeshje si çdo nënë në botë. Gëzuar ditëlindjen debulesa ime më e madhe. U bëfsh 100 vjeç”, shkruan Olsi Bylyku.

Ndërkohë, ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim vitet e kaluara, ku nga ana e Eglit nuk ka munguar një urim për nënë e Olsit, këtë vit nuk kishte asgjë. Edhe pse Egli ka treguar gjithmonë se me vjehrrën dhe kunatën ka një marrëdhënie speciale.

45941F32 3864 4453 8FAE AE78B3195B53

Të ngjashme