Kryefjala Logo

U tha se u ndanë? Sarah dhe PM hedhin poshtë zërat!

20 Gusht, 2023 | 11:29 am

Sarah dhe Pm janë një ndër çiftet e showbizit që herë fliten për shtatzëni e herë për ndarje. Kohët e fundit dyshja nuk kishin postuar bashkë e kaq mjaftoi të aludoheshin për ndarje.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë qenë të ftuar në dasmën e motrës së Dagz, ku nuk kanë munguar as fotot bashkë. Madje disa foto plot ëmbëlsi.

87B32528 8F38 4757 B376 BBE9F5E4886D

2908DF17 FCB6 4A48 89DA 50E9503FD620

F34E294E 7229 4680 B5D6 30E1E1CD4A49

342C0CED 09EF 4688 A4DE C3D3426BF2CE

Të ngjashme