Kryefjala Logo

U tha se u ndanë, Andi bën surprizën romantike për Melisën!

10 Prill, 2022 | 11:49 am

Pak kohë më parë Melisa njoftoi ndarjen me Andin nëpërmjet postimeve në Instagram, ndonse më pas bënte si e indinjuar me mediat. E doli që nuk ishin ndarë thjesht çifti ka pasur nevojë për pak vëmendje mediatike.

Së fundmi Andi ka publikuar në Instagram një foto ku është duke darkuar në shtëpinë e tij me Melisën teksa janë duke darkuar. E duke nënkuptuar që bashkëjetesa vazhdon.

Melisa dhe Andi janë çifti i vetëm që kanë rezistuar nga Përputhen. E tani të shohim nëse rekordin e tyre do e thyejnë çiftet e rinj.

81501121 76FA 4C39 8EE2 25DFD9E42031

Të ngjashme