Kryefjala Logo

U tha se u nda nga burri, Sonila Meço sqaron të vërtetën!

2 vite më parë

Së fundmi në media është përfolur se Sonila Meço është ndarë nga bashkëshorti I saj Drini. Porn ë fakt e vërteta qëndron ndryshe. Në një intervistë për “Goca dhe Gra”, Sonila ka treguar se kanë një marrëdhënie prej 21 vitesh madje të suksesshme.

Si çdo çift kanë patur keqkuptimet e tyre, por çdo gjë është zgjidhur dhe kjo si shkak që I kanë hapur njëri tjetrit rrugë e janë kuptuar gjithmonë. Megjithëse Sonila nuk është e para që përflitet për një ndarje të mundshme.

Tashmë në showbiz dëgjojmë e shohim ndarje e bashkime nga më të çuditshmet.

Të ngjashme