Kryefjala Logo

U tha se nuk flet me motrën por kjo video e Olta Gixharit tregon gjithçka

2 Prill, 2023 | 12:36 pm

Mbrëmjen e djeshme,aktorja Olta Gixhari la përgjithmonë shtëpinë e BBVA.
Një vendim i marrë nga vetë ajo dhe i prerë pavarësisht se u munnduan ti kthenin mëndjen.

Olta ka nevojë për familjen e saj dhe mund të themi me gojën plot se ky gjest ka mbyllur njëherë e mirë gojët e liga që e përfytyronin si të fiksuar pas lojës duke harruar djalin jashtë.

Diçka tjetër që është diskutuar shumë jashtë është edhe marrëdhënia me motrën e saj.Media aludonte se ato nuk flisnin por mbrëmë vetë mamaja e Oltës ka filmuar momentin kur dy motrat përqafohen me mall.
Vetëm një kërkesë ka Olta:Të heqin televizorin nga Big Brother!
Video:

Të ngjashme