Home Showbiz U tha se ka nje lidhje jashte, Antonia le Perputhen

U tha se ka nje lidhje jashte, Antonia le Perputhen

Ditën e sotme Antonia ka lajmëruar largimin e saj nga Perputhen, përmes një statusi në rrjete sociale, duke dhënë dy arsye të ndryshme.

Edhe pse shkruan se po largohet për arsye shëndetësore, po në të njëjtin postim zbulon se produksioni ka dyshime për të.

“Përshëndetje miq. Për disa kohë nuk do të jem në program, arsyet nga ana ime janë shëndetësore, por nga ana e produksionit janë papërgjegjshmëria dhe dyshimet e tyre që kanë lidhje me mua si konkurrente. Nëse do të ketë një rikthim do t’ju njoftoj sërish. Jeni më të mirët”, shkruan Antonia.

Para pak ditësh, një video ekskluzive, ku Antonia ndodhej me një djalë në një dyqan rrobash, bëri që të dyshohej se ajo kishte një lidhje jashtë “Për’puthen”.

 

Previous articleIlir Meta: U habita kur dëgjova emrin tim te “Trekendëshi i Bermudës,Basha ka qenë me muaj në shtëpinë time”
Next articleRobert Aliaj i drejtohet të birit në Love Story: “Më erdhi turp! Më erdhi zor nga ajo që pashë!”