Kryefjala Logo

U tha se janë “ish”, Lorenci- Kejsit: “Urren ditën që u futa unë këtu”

17 Mars, 2023 | 4:35 pm

Në media u përfol se Lorenc Hasrama ishte ishi i Kejsi Meidinit. Ndonse këtë e mohoi kategorikisht Sabiani. Por mbrëmjen e djeshme Kejsi dhe Lorenci kanë qenë dukr diskutuar dhe Lorenci i ka thënë:

“Ti urren ditën që unë jam futur këtu”- teksa Kejsi ka qeshur dhe e ka mohuar. Por ajo ç’ka bën përshtypje është edhe largimi i Kejsit nga Kristi.

Duke nënkuptuar se ka diçka mes Lorencit dhe Kejsit që vetëm ata të dy e dinë.

Të ngjashme