Kryefjala Logo

U prish miqësia mes Ilirit dhe Sabianit, reagon ky i fundit

2 vite më parë

Sabiani dhe Iliri zunë një miqësi të ngushtë brenda Big Brother aq sa e quanin njëri tjetrin vëllezër. Ndonse në rrjet u përfol se kjo miqësi u prish, ka qenë Sabiani ai që ka reaguar nëpërmjet një postimi.

Ai ka publikuar foto me Ilirin e përbri shkruan: Qentë le të lehin, karvani ecën para vllacko.

E pra mesa duket marrëdhënia e tyre vazhdon e njëjtë duke mos pasur krisje. Ose ndoshta i kapi inati pas reagimeve në rrjet, e kryesisht nga Monika.

8C8302BD 0D2F 46B2 B299 C77FAF8512F0

84E79CDE 2FD9 4D23 BEE5 8C55B9FD26BC

Të ngjashme