Kryefjala Logo

U përfolën për një ndarje pas Love Island, Amadea zbulon si është e vërteta e lidhjes me Haris

19 Nëntor, 2023 | 12:35 pm

Pas përfundimit të Love Island, një ndër çiftet që u përfolën për ndarje ishin Amadea dhe Haris. Kjo pasi Haris iku në Angli dhe fshiu postimet me Amadean.

Por ditën e djeshme Amadea ka vendosur të tregojë si qendron e vërteta. Ajo ka publikuar në Story një foto nga videocall me Haris, ku shkruan: Princi, më mungon!

E duke treguar edhe një herë se dyshja po përjeton një lidhje në distancë.

7A93BCF3 27B2 49ED 883D EDE7288E3DFB

Të ngjashme