U perfol se u ndane, Aleksia Peleshi sqaron situaten me Romeon!

12 muaj më parë

Ditën e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel ka qenë e ftuar Aleksia Peleshi. Pak ditë më parë është përfolur se Aleksia dhe Romeo i kanë dhënë fund romancës së tyre dhe shkak ishte ngacmimi i Romeos për Beniaden.

E pyetur nëse është besdisur nga kjo gje, ajo ka thënë:

“Big Brother është një format argëtimi. Romeo është i asaj fushe, artist, humorist. Ai e di cfarë kërkon hilaritet dhe humor te publiku dhe ia servir atë. Nuk ka lidhje me ne”.

Më tej Aleksia ka treguar se në fillimet e saj me Romeon ka patur shumë besdi faktin se ai punonte deri vonë dhe ajo duhet të qendronte vetëm në shtëpi.

 

Të ngjashme