Kryefjala Logo

U nda nga Erjoni? Reagon Mikela e Përputhen

1 vit më parë

Nisur nga fshirja e postimeve në Instagram u aludua se Mikela dhe Erjoni i Përputhen ishin ndarë, ndonse dyshja vazhdonin ende të ndiqeshin. Por menjëherë pas përhapjes së lajmit, ka ardhur dhe reagimi Mikelës.

Ajo ka publikuar pamje nga plazhi ku ka bërë tag Erjoni , ku tregon se janë duke u relaksuar së bashku. Të njëjtën gjë ka postuar edhe Erjoni.

Pra mesa duket thjesht dyshja kanë vendosur ta mbajnë marrëdhënien e tyre më diskrete, por nuk ka asgjë për tu shqetësuar.

0188CA02 9017 494A B45B F16B60EDA464

Të ngjashme