Kryefjala Logo

U kap me Donaldin në Genova, fansat kryqëzojnë Borën!

1 Qershor, 2022 | 10:23 am

Pak ditë më parë Kryefjala.com siguroi disa foto të Borës dhe Donaldit në Genova. Duket sikur kaq mjaftoi që fansat ta kryqëzojnë.

Në një foto të postuar në Instagram nuk kanë munguar komentet denigruese ku shihet qartë, mëllefi i ndjekësve. Madje shumë prej tyre janë kundër marrëdhënies duke e quajtur Donaldin tradhëtar.

Gjithësesi Bora nuk ka reaguar kundrejt tyre ama i ka lënë të shprehehen se zakonisht VIP-set tona bllokojnë komentet në këto raste.

B684C7A0 82A6 492D AB82 1F7ED696858D

3AE6017B 62F1 4A6D 889C 6A3BE4D1A6BC

F823AE91 80A2 4801 84B9 2C8EBF62F3CA

354EA9CA 2ECA 4266 84B3 88A7C2D2F619

BE1FDB4F 798A 4297 A6AE A7DBE07911A6

Të ngjashme