Kryefjala Logo

U kap “mat” me Borën, ja si përgjigjet Donaldi

2 vite më parë

Eventi i organizuar nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti bëri bashkë shumë njerëz të showbizit. nga Shqipëria  Mes tyre ra në sy Donaldi dhe Bora, dyshja që përflitet se është në një lidhje dashurie.

Në media ka qarkulluar sot një video ku ata janë parë të afërt me njëri tjetrin. I pyetur për mediat në Kosovë lidhur me këtë takim, Donaldi tha: “Këto pyetje m’i bëni më vonë” ndërsa Bora nuk ka pranuar të prononcohet aspak për mediat në lidhje me këtë çështje.

Megjithatë të duken shumë bukur dhe ne ju urojmë një lidhje sa më të gjatë e pa telashe së bashku.

Të ngjashme