Kryefjala Logo

U dyshua për një shtatzani të dytë:Xhensila Myrtezaj prezanton pjestarin e ri në familje

1 Dhjetor, 2022 | 2:09 pm

Në kartolinën e fundvitit,familja “Kallaku” pozoi përpara aparatit me disa shkrepje shumë të bukura dhe të ngrohta.

Xhensila Myrtezaj,Bes Kallaku dhe e vogla e tyre Ajka shtuan koleksionin e tyre të kujtimeve,të cilat u ndanë edhe për publikun.

Menjëherë filluan zërat se Xhensila ishte në pritje të bebit numër dy dhe në prag festash,çifti ka zbukuar se janë shtuar me një anëtar.
Nuk është një bebe por një mace shumë e dëshiruar nga vajza e tyre dhe sigurisht prindërit nuk ia kanë prishur qefin.

“Ju prezantoj me antarin më të ri të familjes Kallaku,Gray,Twinkle,Moon shade,Star..na falni por Ajka akoma nuk është e sigurt për emrin”-shkruan Xhensila në videon e publikuar.

EEB5A393 CED2 4E49 ACA7 F48EFBC05123

Të ngjashme