Kryefjala Logo

U desh të festonte ditëlindjen që të zbulonim këtë ves të Xhensilës

9 Prill, 2022 | 11:27 am

Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen dhe ne të Kryefjala.com i urojmë të bëhet edhe 100 vjeç. Por në ndryshim nga vitet e tjera që Xhensila e ka pritur ditëlindjen në shtëpi krah Besit dhe Ajkës, këtë vit e ka festuar ditën e saj të veçantë krah mikeshave të saj të ngushta dhe motrës së saj.

Megjithatë syrit tonë nuk i ka shpëtuar ky detaj i vogël, që ka të bëj me veset që i kemi të gjithë me bollëk. Edhe pse merret me aktivitet fizik Xhensila e pi edhe ndonjë cigare. Këtë e shohim përmes kësaj videoje ku këngëtarja e heq menjëherë nga kamera paketën e saj.

Mos u shqetëso Xheni dhe shijoje pafund ditën tënde. Edhe 100!

Të ngjashme