Kryefjala Logo

U desh dasma e Ilirit që të njiheshim me partneren e ish konkurrentit të Big Brother

2 vite më parë

Arbër Sulstarova ishte një nga banorët që hyri me vonesë në shtëpinë e Big Brother Vip, ama nuk kaloi pa u vënë re ( si disa personazhe që realisht si mbajmë mend, jo më pastaj t’u kujtojmë dhe emrin).

Arbri konfirmoi brenda shtëpise se ishte në një lidhje dashurie por e kishte mbajtur hermetike deri mbrëmë. Në dasmën e Ilir Shaqirit, Abri ka shkuar i shoqëruar me partneren e zemrës duke e bërë kështu lidhjen publike e tij.

Ishte Arjola Demiri ajo e cila ndau me ndjekësit një video ku Arbri shfaqej duke i dhuruar një puthje të dashurës.

C0FEA9BE FDC3 4686 88D8 C1EEC4E15847 64BFCB37 884A 4662 BD90 0FA9826E184C

Të ngjashme