Kryefjala Logo

U bënë prindër për herë të parë, Mariza Ikonomi publikon foton me partnerin

17 Qershor, 2024 | 1:58 pm

Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi dhe partneri i saj, Blendi Greço pak muaj më parë u bënë prindër të një vajze.

Artistja mbajti të fshehtë si lidhjen e saj të dashurisë ashtu edhe shtatzëninë.

Ndërsa në Ditën e Babait, këngëtarja Mariza Ikonomi ka publikuar foton e parë krah partnerit. “Gëzuar ditën e babait, partneri im i përjetshëm në krimin (prindëror)!
Gezuar babin me te mire !!!”, shkruan ajo, krahas imazhit bardh e zi.

5045F46F 726A 44A5 B8A7 D59B3AD5D435

Të ngjashme