Kryefjala Logo

U arrestua për kultivim kanabisi në ballkon,lihet e lirë këngëtarja Enca

14 Shtator, 2023 | 11:00 am

Enca u bë kryefjalë e medias rozë kur shumë shpejt qarkulloi lajmi se ishte arrestuar pasi në banesën e saj ishin gjetur vazo me të mbjella kanabis dhe gjatë arrestimit,ajo ishte edhe me të dashurin e saj.

Është gazetarja Klodiana Lala e cila raporton për BallkanWeb se policia e ka lënë tashmë të lirë Encën me masën “Detyrim Paraqitje”

Kujtojmë se Enca nuk e ka mohuar para togave të zeza se është përdoruese dhe se e kishte mbjellë për përdorim vetjak.

Të ngjashme