U aludua se Donaldi i dedikoi këngë Trixës, flet miku i tyre!

9 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra” ka qenë I ftuar këngëtari Tiri Gjoci për të surprizuar me një performancë, Rita Petron në ditëlindjen e saj.

Por sigurisht që nuk mund ti shpëtonte asnjë pyetjue nga moderatoret. Fatma ka pyetur Tirin për projektin e tij më të ri “Lamtumirë”, I cili u aludua se ishte një dedikim I Donaldit kundrejt Beatrixës.

Por Tiri e ka hedhur poshtë këtë gjë, duke treguar se ajo këngë I dedikohet pikërisht ish të dashurës së tij. Madje ka thënë se ky projekt kishte rreth 3 vite që ishte përgatitur, ndonse tani më ai ka vendosur ta publikojë.

Të ngjashme