Saturday, December 4, 2021

Latest Posts

U aksidentua me motorr, ja si eshte gjendja e Gaz Pajes!

Diten e djeshme aktori i Portokalli Gaz Paja eshte aksidentuar teksa levizte me motorr ne Tirane.

Pas dergimit ne spital, burime per Kryefjala.com kane zbuluar se ai eshte ne gjendje stabel dhe ka pesuar nje shembje te lehte e disa gervishtje.

Thuhet se teksa ishte duke ecur me motorr ai eshte perplasur nga nje makine!

Latest Posts

Don't Miss