Kryefjala Logo

Tuna s’lë fjalë pa i thënë Patrisit, shkon deri aty sa e quan…

9 Janar, 2023 | 6:18 pm

Patrisi dhe Tuna duket se i kanë ndarë sërish rrugët e jetës. Këngëtarja ka bërë reagime të forta e të drejtpërsëdrejta ndaj ish partnerit të saj. Mesa duket Tuna këtë periudhë po e kalon në spital me fëmijët e saj dhe Patrisi nuk është aty për fëmijët e tij.

”Baba që bën hiking teksa fëmijët e tij janë të shtruar në spital”, thuhet në postim madje shoqëruar edhe me një emoji jo fort të këndshëm.

A979B474 C4B4 461E AD84 CFD9077748A4

Kjo nuk është hera e parë që Tuna bën postime të tilla për Patrisin. Kohë më parë pati vepruar thuajse njëjsoj dhe nuk kaloi shumë kohë kur së bashku me të dy djemtë, ish çifti u panë duke bërë pushime të përbashkëta në Dubai.

Ehhh i ka dashuria këto!

Të ngjashme