Kryefjala Logo

Tuna dhe Cozman s’janë më dy të huaj…

3 Prill, 2023 | 10:49 am

Edhe pse nuk janë më bashkë prej vitesh duket se Cozman dhe Tuna nuk e kanë harruar njëri-tjetrin. Edhe pse ajo është mami i dy djemve, ndërsa ai është përfolur për shumë lidhje dashurie, duket se mes tyre ka ende nostalgji për lidhjen që kanë patur.

”Në vena kam gjak, nuk kam ujë. Për mua ti s’je i huaj” është kjo një nga vargjet e tekstit të tyre të duetit të tyre të tretë që pritet të dalë së shpejti.

Duke mos mjaftuar ky tekst kaq i ndjerë mes dy ex-ash mes tyre nuk mungojnë tashmë edhe komentet në rrjetet e tyre sociale.
Nuk na besoni?! Shihni më poshtë!!

1563760E 376D 4957 8D40 E7602B8EF1F0 0EF6774C 1316 4374 9B40 AF764CF6E865

 

Të ngjashme