Kryefjala Logo

Tronditëse:Del Video ku Kejvina godet Luizin me shuplakë!

11 muaj më parë

Në Big Brother Vip po ndodh gjithçka.
E nëse disa gjëra janë të justifikueshme në lojë,të tjera si dhuna apo kanosja nuk duhet kurrsesi dhënë hapsirë.

U përfol se Kejvina gjatë spektaklit goditi Luizin por asnjë video nuk po qarkullonte deri më sot ku rrjeti po zien për atë që shikohet aty.

Është vërtet shqetësuese të shikosh atë video dhe të dëgjosh më pas Dean dhe Amosin që thonë mirë ja bëri.
E neveritshme sesi Kejvina,jo që nuk ndjen pendesë por thotë se ai e meriton shpullën çdo mëngjes.
Madje shkon deri në ekstrem duke thënë se ai nuk meriton të marrë frymë..

Sot është Prime i Big Brother Vip dhe presim të pa duruar që më në fund,produksioni t’ju japë ndëshkimin e merituar Kejvinën dhe Amosit për deklaratën horrorr të tij(nëse vendosin ta bëjnë sigurisht)
Ndiqni videon nga IconStyle:

Të ngjashme