Kryefjala Logo

Trixa sapo ju kundërpërgjigj deklaratës së Semit, në këtë mënyrë!

24 Maj, 2022 | 8:51 pm

E ftuar në “Më lër të flas”, pasi ka cilësuar se është pajtuar me Donaldin, madje ka quajtur lidhjen me Trixën “bëmat e tij”. Ndonse nuk ka vonuar as përgjigja e Trixës.

Në një foto të Trixës një ndjekëse ka komentuar diçka me spec dhe ajo i është kundërpërgjigjur menjëherë duke thumbuar tërthorazi Semin.

“O bëma vetëm që shkëlqimi yt ju djeg sytë por veç emri yt mjafton që t’i kapë paniku”.

“Hahahahah dreqin, kam kaq shumë nofka të reja, ta ha zemrën”, i është përgjigjur Trixa.

A34F8EB1 316B 4A17 AF27 189E2734D953

Të ngjashme