Kryefjala Logo

Trixa e ka ilaçin që shëron gjithë “toksinat”

29 Shtator, 2022 | 7:30 pm

E dimë që e prisnit një reagim të sajin pas lajmeve të fundit të Donaldit dhe Borës, por jo Beatrix Ramosaj as e ka në plan të merret me të shkuarën.

Këngëtarja ka publikuar një sërë fotosh në Instagram ku shfaqet e veshur mjaft sensuale ku shkruan, “Krejt toksinat Ramosaj ty t’i shëron”…

Kjo shprehje vjen nga kënga e vëllait të saj Albanit, që mesa duket së shpejti do t’i shohim së shpejti me një duet, por nga ana tjetër Kryefjala.com ka mësuar se Trixa është mbyllur në studio dhe po punon për projekte të reja muzikore.

7839F08E D171 4A63 811E 3CBCAFFD3E1F

Të ngjashme