Trixa dhe Donaldi nuk jane ndare? Detaji qe i nxorri zbuluar

9 muaj më parë

Diten e djeshme nepermjet postimeve Trixa ka treguar se i ka dhene fund marredhenies me Donaldin.

Mesa duket nëpër rrjet, po qarkullon një foto që këngëtarja postoi ditën e djeshme në ‘story’ e cila duket që ka veshur të njëjtën xhaketë si të Donaldit kur ishte në finale.

Pra kjo na ben te dyshojme se dyshja nuk jane ndare ose foto e Trixes eshte shkrepur gjate kohes qe kane qene bashke, ose thjesht xhaketa eshte nje rastesi.

 

Të ngjashme