Kryefjala Logo

Trixa ben dedikimin per personin e shtrenjte dhe jo nuk eshte Donaldi: Ti je heroi im!

7 Mars, 2022 | 5:28 pm

Diten e sotme Alban Ramosaj feston diten e tij te lindjes.

Beatrix ka vendosur ta uroje ate ne nje menyre te thjeshte ku shpreh shume dashuri nepermjet nje postimi ne Insta Story.

Ajo ka postuar nje moment nga Festivali i Kenges e perbri shkruan;

”Gezuar ditelindjen vellai im, falenderoj zotin cdo dite qe te ka sjelle ne jeten time, mbreti im, heroi im, gjithcka e imja!”

5760F3AF 883A 42A1 A429 4110F5ACB964

Të ngjashme