Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Trekendeshi i dashurise: Perballen Mevlani, Antonela dhe Lediana, ja çfare vendosen

Treshja mes Mevlanit Antoneles dhe Ledianes tashme ka filluar te behet problematike. Te premten e kaluar Lediana eshte larguar nga studio pasi eshte bere keq per takimin e Mevlanit me Antonelen dhe eshte shprehur shume e prekur.

Ndonse ajo nuk e pranon duket se kane filluar ndjenjat per Mevlanin. Ne prapaskene Mevlani dhe Antonela i kerkojne Ledianes te kthehet ne skene per te vazhduar me takimin e tyre.Ne anen tjeter te dyja vajzat kerkojne nje zgjidhje per kete situate.

Mbremjen e sotme ne Perputhen Prime, eshte realizuar nje perballje mes te treve.

”Nuk pranoj faljen tende se me ke shkaterruar takimin dhe puntaten ti bere si viktime. Une nuk kam cenuar takimin tend keshtu qe nuk guxon as ti ta cenosh timin. Mua mos mi shit keto se te njoh me mire se kushdo tjeter ketu”- i ka thene Antonela Ledianes teksa ajo perpiqej ti kerkonte falje.

Me tej teksa Mevlani po mbron Ledianen Antonela i ka thene se ai duhet te zgjohet dhe ti jap drejtim situates. Madje ajo i ka akuzuar se mund te kene kryer ndonje raport per faktin se nuk mund te bien ne dashuri ne kete lloj menyre.

Edhe Lediana i ka kerkuar Mevlanit qe te sqaroj situaten meqenese Mevlani ka kerkuar te beje 3 takime me secilen dhe me pas te vendose. E teksa vajzat debatonin Mevlani ka qene me i terhequr dhe nuk ka folur pothuajse fare.

“Jeni shume te bukura te dyja. Duhet te relaksoheni te dyja te qetesoheni dhe mos i biesh shume ne qafe Ledianes se eshte e urte.”- ka thene Mevlani duke bere ironi teksa vajzat po ziheshin per te.

Lediana ka pyetur Mevlanin nese eshte e tepert dhe ai eshte shprehur se nuk ka thene gje dhe s’ka pse ha presionin e Antoneles.
“Ke rene me shume ne dashuri me te se me mua”- i ka thene Mevlani Ledianes

Me tej ai ka thene se i duhet akoma pak kohe dhe teksa Antonela i ka thene Mevlanit qe po i dridhen duart, ai i ka thene ty po te dridhen buzet.

”A do ti provosh buzet?”-i ka thene Antonela dhe ka qene po pergjigja e Mevlanit. Pergjigje e cila ka bere Ledianen qe te lere perballjen.

 

 

Latest Posts

Don't Miss