Trekendeshi Donald-Bora-Trixa, reagon ish burri Bores, Vin Veli

2 vite më parë

Tashme trekendeshi Bora, Donald, Trixa eshte kryefjala e dites. Mbremjen e sotme teksa Semi revoltohej per situaten e Trixes dhe Donaldit ai deklaroi se po ben kete gje qe do dhe do beje ate qe do!

Por pas reagimeve te shumta, ka ardhur dhe ai i dj Vin Veli, ish burri u Bora Zemanit. Ai ka publikuar nje foto me nje vajze qe supozohet te jete e dashura e tij e perbri shkruan:

”Na ndihmoni me ca kokoshka”- duke e ironizuar kete qe ndodhi. E ne fakt duket me shume si nje mesazh inati kundrejt Bores.

Të ngjashme