Trekendeshi Beatrix, Donald, Egzona! Skenari skandaloz i lojes se BB VIP,

4 muaj më parë

Mesa duket Donaldi dhe Trixa nuk rrine dot ne marredhenien e tyre pa nje person te trete.
Iku Bora tani u fut Egzona. Egzona eshte tipike ajo shoqja qe do te miren e ciftit por e gjitha kjo ju kthye ne stres psikologjik.

Diten e djeshme BB i ka dhene nje mision Trixes dhe Donaldit: te shkaterrojne nga trute Egzonen!

Ata kane luajtur me psikologjine e vajzes ne fjale duke shfaqur skena xhelozie. Ajo eshte renduar tej mase aq sa nuk ndalonte se qari.

Kjo eshte nje loje skandaloze, ideja e personit qe e ka dhene duhet grushtuar. Nuk mund te luash kaq rende me dike! E pafalshme!

 

Të ngjashme