Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

“Trekendeshi Arjola, Kledi, Beatrix!” Kledit i çjerrin masken, Beatrix: Ndihem e perdorur!

Javen e kaluar Kledi u shpreh se ka nje lidhje jashte dhe e do shume vajzen, nderkohe qe ne anen tjeter Beatrixit u tha se lidhja e tij me e gjate ka qene 5 vjet por ka perfunduar per ceshtje interesash.

”Deri diku e kam kuptuar nje lloj pelqimi dhe Kledi ka thene ne prani time qe mos thoni qe jam i lumtur. E ate dite kur doli nga dhoma rrefimit me dha nje ndjesi te cuditshme. Jam ndjer pak e perdorur pas kesaj video por uroj mos jete keshtu sepse do zhgenjehesha shume”- ka thene Trixa.

Me tej Kledi eshte shprehur se ndihet i paqarte.Eshte keqkuptuar te kerkoj ndjese ka thene ai.

Nderkohe Beatrixi i ka kerkuar qe mos ta perdore ate per lojrat e tij. Me tej Arjola ka thene se nuk ka pelqim per Kledin pervec se pelqim njerezor asgje me shume. Madje ka pranuar haptas:

”Nuk kam terheqje seksuale per Kledin”

Latest Posts

Don't Miss