Kryefjala Logo

Trekëndëshi Andi, Gresa, Stresi! Olti Curri: Gresa vepro ti se këta mbaruan!

12 muaj më parë

Ndonse prej disa ditësh na ka konfuzuar marrëdhënia e Stresit me Andin dhe Gresën. Ndonse ditën e sotme në primen e radhës të BB VK është hapur ky diskutim është hapur. Ndonse asnjëri prej djemve nuk ka pranuar pëlqimin.

Kaq ka mjaftuar që opinionisti Olti Curri të thotë se të dy djemtë mbaruan punë, tani vetëm po reagoi Gresa vetë. Ajo modele nga pasarelat e Milanos, shumë seksi dhe e bukur e asnjëri prej tyre nuk ka guximin ta pranojë.

E pra një lëmsh që aa Andi as Stresi nuk po e zgjidhin dot.

Të ngjashme