Friday, October 22, 2021

Latest Posts

Transgjinorja e pare shqiptare qe do te behet nene, Linda Rei: Jam shtatezene!

Linda Rei eshte transgjinorja e pare shqiptare qe kreu operacionin e nderrimit te organit gjenital per tu kthyer nje here e pergjithmone ne femer.

Ajo ka qene shume e hapur ndaj publikut dhe shpeshhere ka prezantuar edhe te dashurit e saj. Madje Linda tani shprehet se eshte vajze nuk eshte transgjinore.
Por deklarata qe ka bere diten e sotme na habiti te gjithve.

E ftuar tek “Abc e pasdites” me Ermal Peçin, Linda Rei ka treguar se eshte shtatezene. I surprizuar dhe vete moderatori e ka pyetur disa here nese eshte e vertete dhe Linda eshte shprehur se po dhe eshte 2-3 muajshe.

Linda, urime nese nuk po ben shaka!

Latest Posts

Don't Miss