Kryefjala Logo

Tradita vazhdon…Bora & Donaldi nuk e harrojnë datën 5…

5 Nëntor, 2022 | 9:36 am

Ju e mbani mend momentin kur Donaldi (brenda shtëpisë së Big Brother) i dërgoi Borës varësen e tij si simbol i dashurisë së tyre. Asokohe ishte data 5 janar dhe ai tha se kjo ishte një datë e rëndësishme për të dhe Borën, pasi ishte përvjetori i tyre i lidhjes.
E mesa duket tradita vazhdon pasi Bora Zemani i ka kërkuar kolegut të saj Eno Popi ta mbyllin programin, pasi akrepat kishin kaluar orën 12 dhe sapo kishte hyrë data 5.

”Jepi pak shpejt se unë duhet të shkoj me dikë që kam atje pas se kemi një sebep. Një gotë më shumë në datën 5”, është shprehur Bora…

469AEBF0 2FC8 48E7 A7F5 888CFDA29537

Të ngjashme