Kryefjala Logo

Thumbon Enca: Më mirë i harxhoj lekët për pushime se për klikime!

5 Korrik, 2022 | 11:41 am

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut, që këngët e saj kthehen menjëherë në hite. Por sigurisht që kur vjen puna tek hitet fliten edhe klikimet.

Në një postim në Instagram, ku flet me ndjekësit, Enca është pyetur se pse disa këngë të saj nuk marrin miliona apo ja bllokojnë. Kaq është dashur që Enca të hedhë thumbat e saj:

“S’po them që çdo këngë me 1 m klikime në ditë është fake, por po them që 90% e tyre janë. Më mirë I harxhoj paret për pushime dhe biznese të reja, sesa për fake vieës me kënaq egon”. Enca e hodhi, tani kujt I djeg le ta mbajë!

DAD415FF 11D2 405E AE70 716E08B11FC5

Të ngjashme