Kryefjala Logo

Tha se shpenzon dy mijë euro për kremëra,shpjegohet Erjola Doçi

1 vit më parë

Nuk bëri pak bujë deklarata e Erjola Doçit kur tha se shpenzonte afro dy mijë euro në muaj për kremëra dhe krëhërin e këmbëve(që ende nuk e dimë çfarë është).

Prezente në “Trotuar” gazetari Ervin Kurti ka pyetur Erjolën rreth kësaj teme që shumë njerëz do ishin kuriozë të dinin.

Erjola u përgjigj shkurt duke thënë se të ardhurat i merr nga vetja,familja dhe bashkëpunimet në rrjetet sociale..
“Na bën tag-u dy mijë dhe e lëmë me kaq se une nuk konsumohem shumë si imazh”-ishin disa nga fjalët e Erjolës.

Ok,po atë krëhërin e këmbës nuk na the se po i krefim me furçe nga injoranca..

Të ngjashme