Kryefjala Logo

Tezja e Santianës e ofendoi me mesazhe private,Vesa ia nxjerr para gjithë ndjekësve!

1 muaj më parë

Ish-banorja e “BBVK”, Vesa Vllasaliu,e cila u bë e njohur për publikun me historinë e saj me futbollistin dhe shoqen e cila ia mori të fejuarin,ka postuar disa mesazhe që ka marrë nga tezja e Santianës.

Ajo i ka shkruar Vesës mesazhe ofenduese pasi në një intervistë Vesa ka shprehur që nuk i pëlqen loja e Santianës dhe Bucit që po bëjnë pasi i duken fallco.

Menjëherë pas kësaj ajo ka publikuar mesazhet e tezës së Santianës e cila në një ndër mesazhet i ka thënë: Më kë pëlqyer në “BBVK” më je dukur e mirë por ti qenke jo naive por paske shkuar atje vetëm për të treguar se çfarë të ka bërë shoqja, ti qenke një idiote. Si kanë shkruar në komente mirë për ty? Ti përveç thashethemeve asgjë tjetër nuk dije të bëje.”

Ndërkohë Vesa pas mesazheve ka publikuar foto me gjyshen, mamin, tezen dhe kunatat ku shkruan: Faleminderit që nuk jeni aq budallenj si njerëzit e tjerë që ju shkruajnë banorëve.

IMG 5984 IMG 5985 IMG 5986

Të ngjashme