Terbohet interneti, mamaja e Donaldit veshur njesoj si Bora Zemani.

3 muaj më parë

Lotet nuk emocionojne ciniket e internetit qe edhe mes shume emocionesh sonte, kane gjetur dicka te rastesishme dhe te cuditshme qe rikthen imazhin e Bores prane Donaldit.

Rastesisht si Bora ne BB VIP ashtu edhe nena e Donaldit jane veshur me nje kemishe me vija me tonalitete afersisht te ngjashme.

E ne fakt po ta shihni mire eshte pothuajse njelloj!

 

Të ngjashme