“Qepe llapën, të ngrejë në ajër…”- Vajzat e Për’puthe për pak konfrontohen fizikisht

Një puntatë shumë e “nxehtë” ka qenë sot në Për’puthen teksa pas debateve mes Brunos dhe Mikelës, kjo e fundit është përplasur ashpër me Adën aq sa u desh ndërhyrja e njërit prej djemve për të mos lejuar konforntimin fizik.

“Tani ta nxjerr un jasht apo ndonjë, se kjo injorante kshu, moj ti sje askush” I ka thënë Ada, Mikelës.
Mikela në mes të emisonit i tha “kush je ti që injoron e kthen kurizin, hello ja ku jam”.

Në këtë moment Ada I ështe kthyer: “Qepe llapën dhe rri urtë aty se un të ngrej në ajër, të kap prej flolkësh dhe të nxjerr jashtë”- tha Ada duke bërë gjesitn e shkuljes së flokëve. Bruno është cuar nga vendi duke shkuar drejt vajzave pasi ato u afruan shumë afër njëra tjetrës, por fatmirësisht debati nuk eskaloi në dhunë.

Previous articleTërmetet nëpër Evropë shkaktojnë shpërthime të vullkaneve. Ja si raportohet situata
Next articleBabai rrembeu dy femijet dhe i coi ne Spanje, flet nena e tyre: Nuk do ti shohe me!